top of page

Nieuwe commandowagens tijdens de open dag 7 februari.

  • Foto van schrijver: FE Telecom
    FE Telecom
  • 3 dagen geleden
  • 1 minuten om te lezen

Het afgelopen jaar stond bij ons volledig in het teken van vooruitgang, vakmanschap en innovatie. Met trots kunnen we zeggen dat er keihard is gewerkt aan de afbouw van vier nieuwe commandovoertuigen. Elk voertuig is met grote zorg en aandacht samengesteld, zodat ze optimaal inzetbaar zijn onder de meest veeleisende omstandigheden.

Onder deze vier voertuigen bevindt zich ook een nieuwe uitschuiftrailer, die onlangs is geleverd en volledig is geïntegreerd als volwaardig commandovoertuig. Deze uitbreiding zorgt voor extra ruimte en flexibiliteit en versterkt onze mogelijkheden op het gebied van mobiele commandovoering aanzienlijk.



Tijdens de presentatie op 7 februari introduceren wij daarnaast een belangrijke innovatie: de showcase. Met deze showcase laten we zien hoe elke werkplek volledig op maat kan worden gebouwd, afgestemd op de gebruiker, het proces en het type inzet. Van ergonomie tot techniek – flexibiliteit en maatwerk staan centraal.


Deze ontwikkelingen onderstrepen waar we voor staan: blijven investeren in kwaliteit en innovatie. Niet voor niets is FE telecom uitgegroeid tot de grootste speler van Nederland op het gebied van commandowagens.


Graag nodigen wij u uit voor onze open dag op 7 februari, waar wij met trots onze vier nieuwe commandovoertuigen en de nieuwe showcase presenteren. Een unieke gelegenheid om de voertuigen van dichtbij te bekijken, de mogelijkheden te ervaren en in gesprek te gaan met de specialisten achter deze projecten.

Wij kijken ernaar uit u te verwelkomen onder het genot van een bakje koffie en samen vooruit te kijken naar de toekomst van mobiele commandovoering.


Open dag: Zaterdag 7 februari van 10.00 - 17.00 uur

 
 

© 2023 FE Telecom

Seegers 7 | 9051 VE | Stiens | 058 - 253 2166

© 2025 -  FE Telecom

bottom of page