40 jarig jubileum
- FE Telecom

- 1 dag geleden
- 2 minuten om te lezen
Feestelijke jubileumreceptie markeert 40 jaar FE Telecom
FE Telecom heeft vrijdag 6 februari haar 40-jarig jubileum gevierd met een feestelijke receptie. Ruim 100 genodigden kwamen samen om deze bijzondere mijlpaal te vieren en stil te staan bij vier decennia aan ontwikkelingen, samenwerkingen en groei binnen het bedrijf.
Tijdens de receptie werd teruggeblikt op het verleden, maar vooral ook vooruitgekeken naar de toekomst van FE Telecom. De aanwezigen bestonden uit relaties, partners en andere betrokkenen die het bedrijf door de jaren heen hebben gesteund.
Een belangrijk onderdeel van de middag waren de toespraken van Rolie Tromp, voormalig eigenaar van āScherp in Veiligeidā - Marc Tubee, eigenaar van Crowd Master - Ruud van Buren, Event Safety manager bij Crowd Care | MOJO Concerts en natuurlijk Johan zelf. In hun bijdragen stonden zij stil bij de geschiedenis van FE Telecom, de veranderingen binnen de evenementensector en de rol die FE Telecom daarin speelt. Daarnaast benadrukten zij het belang van innovatie, vakmanschap en duurzame relaties als fundament voor de komende jaren.
De receptie bood volop gelegenheid om elkaar in een informele en feestelijke setting te ontmoeten, herinneringen te delen en te proosten op het jubileum. Ook was er volop gelegenheid om de nieuwste voertuigen te bewonderen en uitleg te krijgen van onze paradepaardjes. FE Telecom kijkt met trots terug op 40 jaar ondernemerschap en ziet de toekomst met vertrouwen tegemoet.
Open dag 40-jarig jubileum FE Telecom
Op zaterdag 7 februari werden de deuren van FE Telecom wagenwijd opengezet voor belangstellenden tijdens de open dag. Van 10:00 tot 17:00 uur hebben wij heel veel gasten mogen begroeten. Bij binnenkomst werden de gasten getrakteerd op koffie met oranjekoek, daarna werden zij met veel enthousiasme door onze medewerkers rondgeleid door het bedrijf. Ā Ā Ā
De nieuwe voertuigen stonden uitgestald waaronder de Expandable trailer welke was ingericht met de nieuwste flexibele werkplekken van Showcase. Deze Expandable is een samenwerking tussen FE Telecom, GIGTECH en Crowd Care.
Wij kunnen terugzien op een zeer geslaagde open dag met ontzettend veel bezoekers en bedanken alle bezoekers voor hun aanwezigheid.
Dubbel feest 40-60
En of dit nog niet genoeg was, op zaterdagavond werd een grote feestavond gehouden voor familie, vrienden en relaties. Deze avond stond niet alleen in het teken van het 40-jarig jubileum, maar ook het heugelijke feit dat Johan de Haan, eigenaar/directeur van FE Telecom op 3 februari zijn 60ste verjaardag mocht vieren.
De feestavond werd door ruim 90 gasten bezocht en tot in de late uurtjes was het ƩƩn en al gezelligheid.










